Каталог товаров

Іграшки опт

Запрошуємо Вас відвідати наш оптовий склад!
У нас на складі Ви можете переглянути, та замовити іграшки оптом!
Шановні покупці! При формуванні замовлення майте на увазі, що складання, і відвантаження може займати 1-3 дні.
Режим роботи:
Відділ реалізації - щоденно (Пн - Нд) з 6:30 - 18:00.
Відвантаження та відправка здійснюється щоденно с 6:30 - 18:00 крім п'ятниці.
Компанія «Іграшки 7» вже понад 10 років постачає іграшки оптом по всій Україні. Ми велика, і надійна компанія з великим досвідом роботи. Ми продаємо відмінні іграшки, по відмінним цінам, а наш багаторічний досвід роботи в оптовій торгівлі іграшками дозволяє підібрати оптимальний асортимент для всіх вікових груп. Наша компанія працює з клієнтами по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривій Ріг, Миколаїв, Вінниця та інші.
Ми швидко, і з задоволенням доставимо Ваше замовлення в будь-яке місто України або організуємо його відправлення у Ваше місто оптимальним та зручним для Вас способом.
Ми постійно розширюємо асортименти брендів, які ми представляємо на українському ринку. Ми представляємо іграшки оптом на будь-який смак!
Асортимент нашої компанії налічує понад 10 000 найменувань різноманітних іграшок. Щомісяця ми оновлюємо вибір іграшок - тисячі позицій самого актуального і якісного товару.
Наша компанія уважно стежить за усіма новинками та змінами ринку, і робить усе можливе, щоб робота з нами приносила нашим клієнтам максимальне задоволення, і успіх в їх бізнесі.
Первыми узнавайте о новых получениях
Подписаться на канал