Каталог товарів

Іграшки оптом Кременчук

"«Іграшки7» пропонує Вам найрізноманітніші іграшки оптом в Кременчуці на будь-який вік і смак, починаючи від м'ячів і невеликих наборів, закінчуючи габаритними речами, такими як дитячі гойдалки, велосипеди, самокати, великі вантажні машини та електромобілі. З усіма виробниками ми працюємо без посередників, що дозволяє гарантувати високу якість товару і низькі ціни.

Розвиток багатого емоційного світу дитини і його мислення немислимо без існування в житті малюка великої кількості різноманітних іграшок. Саме вони служать для нього тим середовищем, яке дозволяє досліджувати навколишній світ, вчить спілкуватися і пізнавати себе. Кожному малюкові турботливі батьки зобов'язані купити дитячі іграшки для розвитку його чуттєвого сприйняття і мислення, розширення кругозору, створення уявного казкового світу з метою пізнання реального.

Доставка може бути здійснена будь-якою транспортною компанією на ваш вибір: Делівері, Інтайм, Нова пошта, Автолюкс, Євроекспрес, Гюнсел.

Адреси представництв:

Кременчук (Полтавська область) Офіс з прийому та видачі вантажу вул. Воровського, 32/6 (Офіс на центральному автовокзалі)

Кременчук (Полтавська область) Офіс з прийому та видачі вантажу вул. 60річчя Жовтня, 172 (опт. Овоч. База)

Кременчук (Полтавська область) Офіс з прийому та видачі вантажу вул. 60 років Жовтня, 85

Кременчук (Полтавська область) Офіс з прийому та видачі вантажу вул. Київська, 1 (1-й Піщаний Тупик)

Кременчук (Полтавська область) Відділення N1: вул. Молодогвардійців, 30

Кременчук (Полтавська область) Відділення N2 (до 30 кг): вул. Жовтнева, 31/16 (Центр)

Кременчук (Полтавська область) Відділення N3: вул. Київська, 3а

Кременчук (Полтавська область) Відділення N4 (до 30 кг): Відділення N4 (до 30 кг): вул. Гагаріна, 13

Кременчук (Полтавська область) Відділення N5 (до 30 кг): вул. І. Приходька, 28 (Крюков)

Кременчук (Полтавська область) Відділення N6 (до 30 кг): вул. 50 років Жовтня, 96 (Торговий центр Простор)

Кременчук (Полтавська область) Відділення N7 вул. 50 років СРСР, 51-Б (Авторинок)

Для немовлят та малюків є величезна кількість розвиваючих килимків, музичних каруселей і ходунків. Ці товари допоможуть вам зайняти вашого непосиду, поки ви будете зайняті своїми справами.

Запрошуємо всіх дбайливих батьків купити іграшки для дітей самого раннього віку в Кременчуці: від каруселей на ліжечко і брязкалець до ігрових килимків і дитячих активних центрів. У наш асортимент включені тільки екологічно безпечні позиції від провідних світових виробників.

Заходьте до нас в магазин, і ви обов'язково знайдете саме ту, потрібну Вам іграшку. А якщо якась іграшка в даний момент не представлена ​​на сайті, то ви можете сміливо писати нам або дзвонити. І ми постараємося її для Вас знайти і доставити! Ми завжди готові йти вам на зустріч!"

Першими дізнавайтеся про нові отримання
Підписатися на канал