Каталог товарів

01

понад 10 років
досвіду

02

більш ніж10000
товарів

03

Прямі
поставки
Оптові ціни
від виробника
Безкоштовна доставка
по Україні
100% наявність
товару на складах
Відправлення після
оплати
Наші ексклюзивні
бренди
Персональний
менеджер

Компанія «Ігрушкі7»вже більше десяти років поставляє іграшки оптом в магазини по всій території України. Ми велика і надійна компанія з величезним досвідом роботи. Ми поставляємо і продаємо відмінні іграшки.

Ми робимо прямі закупівлі товару, а також маємо міцні давні зв'язки з провідними виробниками України, Китаю, Польщі та Туреччини. Асортимент нашої компанії нараховує більше 10 000 найменувань іграшок. Щомісяця ми оновлюємо асортимент - тисячі позицій самого актуального та затребуваного на ринку товару.

Сфера діяльності нашої компанії - оптова торгівля іграшками.

Оптові клієнти для того, щоб отримати консультацію по асортименту, обговорити умови співпраці, обрати оптимальний для Вас спосіб доставки і зробити замовлення, можуть скористатися зручним для Вас способом зв'язку.

Ми уважно стежимо за всіма новинками і змінами ринку і робимо все можливе, щоб робота з нами приносила нашим клієнтам максимальні успіхи в їх бізнесі.


Baby Expo 2021

З 10 по 12 березня 2021 року компанія «Іграшки7» взяла участь у ювілейній міжнародній виставці дитячих товарів «BABY EXPO».

Традиційно, на виставці пройшли зустрічі як з постійними партнерами компанії, так і з новими, потенційними партнерами зі всієї території України.

Наша компанія представила оновлений модельний ряд дитячого транспорту, таких брендів як Corso, Best Scooter, Best Board, Best Roller, Best Trike, а також розширений асортимент брендів власної розробки:

  • TK Group – літаючі іграшки, роботи, дитяча косметика, інтерактивні плакати, килимки-пазли, музичні іграшки з українським озвучуванням;
  • TK Sport – м'ячі, ракетки, батути, бадмінтони;
  • Fun Game – настільні ігри, дерев'яні розвиваючі іграшки, дитяча косметика, тісто для ліплення, сезонні товари;
  • Joy - електронні гойдалки, коляски, толокари, автокрісла, стільчики для годування, ходунки;
  • Auto Expert – металеві моделі машин;
  • Toti – дитячі гірки, стільчики для годування.

Відвідувачі форуму також побачили на наших стендах ексклюзивні дитячі коляски від польського виробника Expander, ігрові будиночки, педальні машинки і трактори від турецького виробника Pilsan, музичні розвиваючі іграшки Play Smart і широкий асортимент товарів для найменших Bimbo.


Baby Expo 2020

З 10 по 13 березня в Києві в Міжнародному виставковому центрі пройшла щорічна виставка товарів для дітей «Baby Expo».

Наша компанія і в цьому році з задоволенням приєдналася до головної бізнес-події індустрії дитячих товарів України, в якому брали участь 1015 компаній.

На великому виставковому стенді компанії була представлена розширена лінійка брендів нашої розробки - Best Board, Best Roller, Best Scooter, Best Trike, Bimbo, Corso, Fun Game, Joy, Toti, TK GROUP, що включають такі напрямків товарів, як дитячий транспорт, спортивні велосипеди , товари для самих маленьких, дитячі коляски, автокрісла, розважальні та наукові гри, товари літнього асортименту.

А головним девізом нашої компанії став слоган «Igrushki7 – товар потрібний всім!»

> > > > > >

Baby Expo 2019

Щорічна участь компанії «Ігрушкі7» в Міжнародному форумі товарів для дітей Baby Expo вже стало доброю традицією, і 2019 рік не був винятком.

В цьому році ми з особливою ретельністю готувалися до цього заходу, щоб ще більше здивувати наших постійних і, звичайно ж, потенційних клієнтів.

На виставці був представлений розширений модельний ряд дитячого транспорту:

- Самокати BEST SCOOTER
- Двоколісні велосипеди CORSO
- Скейти BEST BOARD
- Триколісні велосипеди BEST TRIKE
- Толокари

Бренд нашої розробки FUN GAME за минулий рік розширився на дві серії:

- Fun Logics - серія дерев'яних розвиваючих іграшок
- Fun Game Science - серія наукових дослідів, для дітей від 6-ти років

А однією з головних нових продуктів, які ми презентували на виставці в цьому році, безсумнівно стала лінійка двоколісних спортивних велосипедів CORSO.


Baby Expo 2018

Компанія Ігрушкі7 вже кілька років поспіль бере участь у головній події індустрії дитячих товарів і іграшок - Міжнародному форумі товарів для дітей Baby Expo!

Вибравши в 2018 році направлення активного руху в бік зближення з клієнтами, ми раді презентувати новинки, в які було вкладено весь накопичений досвід, знання, любов і турбота про дітей!

На стендах компанії відвідувачі форуму Baby Expo 2018 побачили оновлений модельний ряд таких відомих брендів як BEST TRIKE, BEST SCOOTER, BEST ROLLERS, JOY, а також нові, не менш цікаві бренди власної розробки: CORSO, Fun Game, Bimbo.

Таким чином, форум Baby Expo 2018 став чудовою нагодою для компанії познайомити партнерів і учасників виставки з новим розширеним асортиментом дитячих товарів.


Baby Expo 2017

BABY EXPO - головна виставкова подія дитячої індустрії в Україні

Таким його вважають переважна більшість вітчизняних і зарубіжних учасників і відвідувачів.

З моменту свого виникнення Форум завоював репутацію ефективного бізнес-майданчика для розвитку міжнародного співробітництва, незамінного маркетингового інструменту і надійного засобу для збільшення продажів.


Baby Expo 2016

22 березня розпочав свою роботу Міжнародний Форум товарів для дітей BABY EXPO. В цьому році Форум святкує своє двадцятиріччя, і за цей час він не раз підтвердив статус головного в Україні події в індустрії дитячих товарів.

У Форумі беруть участь понад 250 зарубіжних і українських компаній, які представляють широкий асортимент дитячих товарів від дитинства до підліткового віку.

Компанія "Ігрушкі7" виступила імпортером ігрової продукції, надавши велике розмаїття товарів для дітей.

Представлені: ексклюзивні велосипеди Best Trike, літні коляски, стільчики для годування, дитячі автокрісла і ходунки під брендом JOY, пластикова іграшка, ляльки та аксесуари, механічні та радіокеровані іграшки, конструктори, збірні моделі, розвиваючі ігри, комп'ютерні та мультимедійні ігри, товари для дитячої творчості, спорттовари.


Baby Expo 2015

У Києві в Міжнародному виставковому центрі 17-20 березня 2015 пройшла міжнародна виставка товарів і послуг для дітей «BABY EXPO».

BABY EXPO - найбільший виставковий захід, розрахований на бізнес-аудиторію. Обсяг українського ринку іграшок за оцінками фахівцями становить 400 млн. Доларів на рік.

Більшу частину ігрової продукції (80%) складають товари іноземного виробництва. Учасники виставки: виробники, імпортери, дистриб'ютори ігрової продукції.

Компанія "Ігрушкі7" виступила імпортером ігрової продукції, надавши велике розмаїття товарів для дітей. Представлені: м'яка, пластикова іграшка, ляльки та аксесуари, механічні та радіокеровані іграшки, конструктори, збірні моделі, розвиваючі ігри, комп'ютерні та мультимедійні ігри, товари для дитячої творчості, спорттовари.

Першими дізнавайтеся про нові отримання
Підписатися на канал