Каталог товарів

Іграшки оптом Суми

"Оптова закупівля іграшок стала доступною в Сумах і області! Необхідно всього лише зареєструватися і оформити замовлення онлайн, після чого ми зв'яжемося з вами. Ми можемо запропонувати вам не тільки іграшки, але і товари для відпочинку такі як: надувні круги, намети, самокати та багато іншого. Ми намагаємося для вас, і робимо все можливе для вашої зручності.

Доставка може бути здійснена будь-якою транспортною компанією на ваш вибір: Інтайм, Нова пошта, Автолюкс.

Адреси представництв:

Інтайм

Нова Пошта

Автолюкс

Також можлива доставка в міста Сумської області: Охтирка, Білопілля, Буринь, Велика Писарівка, Глухів, Конотоп, Краснопілля, Кролевець, Лебедин, Липова Долина, Недригайлів, Путивль, Ромни, Середина-Буда, Тростянець, Шостка, Ямпіль.

Компанія «Іграшки7» дуже тісно співпрацює з українськими виробниками іграшок і дитячих товарів. Ви запросто можете купити іграшки оптом від кращих українських брендів, не покидаючи свого будинку або офісу, а також ми організуємо доставку іграшок в вказане вами місце.

Величезний вибір іграшок українських виробників дасть вам можливість вибрати продукцію для дітей будь-якого віку, як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Вибираючи іграшку для дитини, подумайте, що він буде робити з нею. Іграшка пропонує цілеспрямовану діяльність? Прийняття рішення? Розвиває уяву? Як довго дитина буде грати з нею?"

Першими дізнавайтеся про нові отримання
Підписатися на канал