Каталог товарів
Сбросить все фильтры

Настільні ігри (640 товар)

Сортування по:
Вид:
{{sortTitleSm.title}}
Фільтри

Показать еще 50 товаров

гр Гра "Zoo компанія" 59540 (18/2) "4FUN Game Club" в коробці

гр Гра "Zoo компанія" 59540 (18/2) "4FUN Game Club" в коробці

66.00

В наличии

Размер упаковки: 18 х 4 х 25 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 18
Для детей: от 3 лет

Весела сімейна настільна гра «Zoo компанія» 59540 від 4FUN Game Club дозволить дітям і батькам провести час весело і з користю.

Мета гри:

Зібрати всі ковпачки з зображеннями тварин в правильній послідовності кольорів, відповідно до завдання на картці.

Правила гри:

Всі учасники отримують молоточок і розміщують 12 ковпачків різних кольорів із зображеннями тварин. Ковпачок з зірочкою розміщується в центрі ігрового поля, картки розкладаються поруч. Гравці відкривають одну з карт, повинні якомога швидше за допомогою свого молоточка зібрати ковпачки за кольорами в правильній послідовності, як зображено на картці. Після цього гравець повинен вдарити по ковпачку із зірочкою. Якщо гравець зібрав елементи в правильній послідовності, він автоматично стає переможцем раунду. Гравець, який зібрав правильну послідовність кольорів з 5 карток - стає переможцем.

гр Гра "Вечірка мокроголових" № 7214 (12) в коробці "4FUN Game Club" гр Гра "Вечірка мокроголових" № 7214 (12) в коробці "4FUN Game Club" гр Гра "Вечірка мокроголових" № 7214 (12) в коробці "4FUN Game Club"

гр Гра "Вечірка мокроголових" № 7214 (12) в коробці "4FUN Game Club"

158.00

В наличии

Размер упаковки: 20 х 11 х 25 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 4 лет

Нова гра від 4FUN Game Club «Вечірка Мокроголових» 7214 - справжня водна рулетка з раптовим поворотом подій!

Гра допоможе захоплююче провести час у веселій компанії, а також освіжитися в спекотний день. Використання справжньої води зробить Вечірку Мокроголових по-справжньому захоплюючою і створить відмінну атмосферу щастя і позитиву!

Все, що потрібно від кожного гравця - по черзі надягати на голову шолом, на якому встановлений резервуар з водою і заглушками, і крутити рулетку. Як тільки її стрілка зупиниться, необхідно виконати одну з 5 вказівок, серед яких: «Витягни 1 стрижень», «Витягни 2 стрижні», «Витягни 1 стрижень і крути ще раз», «Крути ще раз» і «Пропусти хід».

Спробуй свою удачу і можливо ти залишишся сухим!

Конструкція гри досить проста. Резервуар для води надійно закритий кришкою. У ньому зроблено 8 спеціальних отворів для стрижнів. Зібравши конструкцію і наповнивши контейнер водою, його необхідно прикріпити до шолома з отворами, через які буде литися вода, якщо витягнути з конструкції один "невдачливий" стрижень.

Комплектація:

• шолом;

• контейнер для води;

• 8 стрижнів;

• рулетка.

гр Гра "Змагання Пінгвінів" 93296 (12/2) "4FUN Game Club", в коробці

гр Гра "Змагання Пінгвінів" 93296 (12/2) "4FUN Game Club", в коробці

228.00

В наличии

Размер упаковки: 28 х 12 х 28 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Північне узбережжя, холодні антарктичні вітри та єдиний айсберг в безкрайніх крижаних просторах - вперед до вершини все пінгвіни!

Розважальна гра від ТМ 4FUN Game Clube "Змагання пінгвінів" 93296, кидає виклик досвідченим гравцям. Рулетка долі та трохи удачі вирішать Ваш результат.

Хід гравця залежить від карти яка йому випала. Витягаючи по одній карті, вона вкаже, що робити далі: зробити хід на 1, 2, 3 вперед або покриття великого пінгвіна.

Фігурка пінгвіна може перестрибнути необхідну відстань і не зупинятися на кожній дільниці.

Мета одна - кінцева крижинка. Але не все так просто, після прокрутки великого пінгвіна, деякі отвори відкриваються і пінгвіни проваляться в середину, що буде означати його вихід з перегонів.

Комплектація настільної гри:

- ігрове поле - айсберг;

- 16 ігрових фішок у вигляді пінгвінів (4 кольорів);

- 24 ігрові картки.

гр Гра "Обережно! Злий пес" 7144 (12) "4FUN Game Club" на батарейці, в коробці гр Гра "Обережно! Злий пес" 7144 (12) "4FUN Game Club" на батарейці, в коробці гр Гра "Обережно! Злий пес" 7144 (12) "4FUN Game Club" на батарейці, в коробці

гр Гра "Обережно! Злий пес" 7144 (12) "4FUN Game Club" на батарейці, в коробці

372.00

В наличии

Размер упаковки: 21 х 15 х 16 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 5 лет

Весела настільна гра «Обережно, злий пес!» - новинка від Fun Game!

Супер екстремальна гра для дітей буде тримати всіх у напрузі щосекунди. Якщо ти акуратний і спритний - ця гра для тебе! Пам'ятай, тільки найсміливіші зможуть стати переможцями!

Мета гри «Обережно, злий пес!» - вкрасти корм у пса не розбудивши його. Кожен учасник в ролі кішки повинен витягнути певну кількість кісточок з миски сплячої собаки!

Перед початком гри необхідно зібрати її конструкцію, надійно прикріпивши до деталі з мисочкою фігурку собаки.

В ході гри кожен учасник витягує верхню карту колоди, яка і визначить скільки кісточок йому необхідно буде вкрасти у пса і якого вони повинні бути кольору.

Потім, щипчиками у вигляді котячих лапок гравець витягає солодощі собаки з його миски. Робити це необхідно якомога акуратніше. Інакше розлючений пес зможе його вкусити, і вона тут же вийде з гри!

Під час ходу собака може гарчати та голосно сопіти, що додає грі напруженості. В такому випадку краще не ризикувати й закінчити свій хід відразу ж.

Дізнайся хто з вашої компанії найсміливіший і спритний з захопливою грою «Обережно, злий пес!» від Fun Game!

Комплектація:

• фігурка пса;

• миска;

• пінцет;

• ігрових карт: 20 шт.;

• різно кольорові кістки: 24 шт.;

• правила гри.

Працює від батарейок: 3 х 1.5В АА (в комплект не входять).

гр Гра "Шалена Акула" 7386 (9) "4FUN Game Club", на батарейках, світло, звук, в коробці гр Гра "Шалена Акула" 7386 (9) "4FUN Game Club", на батарейках, світло, звук, в коробці

гр Гра "Шалена Акула" 7386 (9) "4FUN Game Club", на батарейках, світло, звук, в коробці

430.00

В наличии

Размер упаковки: 24 х 17 х 23 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 9
Для детей: от 5 лет

Настільна гра "4FUN Game Club" 7386 «Шалена Акула» - це захоплива гра для всієї родини з захопливим сюжетом. Дітям від 5 років і дорослим точно не уникнути напруги, яка буде супроводжувати їх в процесі всієї гри.

Мета гри - витягти якнайбільше рибок з зубастої акулячої пащі та не бути нею спійманим!

У комплект набору входять ігрові картки із зображенням рибок різної кількості й кольору. Картки задають хід кожного учасника.

Після ввімкнення акули з рибками в пащі, гра почалася! Завдання гравця акуратно дістати необхідну кількість рибок. Будь-який необережний рух обурить акулу, і вона спробує атакувати гравця.

Якщо ти акуратний і спритний - ця гра для тебе! Пам'ятай, тільки найсміливіші зможуть стати переможцями!

Комплектація: акула, картки, рибки.

Акула працює від батарейок: 3х1.5V «АА» (не входять в комплект).

гр Гра 7228 "Пінгвінопад" (12) "4FUN Game Club" гр Гра 7228 "Пінгвінопад" (12) "4FUN Game Club"

гр Гра 7228 "Пінгвінопад" (12) "4FUN Game Club"

246.00

В наличии

Размер упаковки: 27 х 9 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12

Настільна гра «Тримай баланс. Пінгвінопад »7228 - це кумедна гра із захоплюючим сюжетом, який змусить кожного гравця стати капітаном корабля і вдало зібрати команду для морської подорожі, зберігши в цілісності екіпаж і сам корабель!

Мета гри: необхідно завантажити своїх пінгвінів на борт корабля таким чином, щоб він не перекинувся, адже втриматися на хвилі не так вже й просто.

Зібравши хвилю, яка складається з двох частин і встановивши три щогли до корабля, а сам корабель на вістрі хвилі, починайте гру!

Після першого ходу, палуба почне хитатися, і гравці відчують небезпеку. Кожен раз, роблячи хід і поміщаючи ще одного пінгвіна на корабель, необхідно ретельно продумувати свій крок, щоб не перевернути корабель або не втратити одного з пасажирів.

Якщо таке сталося, гра буде закінчена і ти потрапиш невдачу, а гравець, який перед тобою встиг успішно встановити свого пінгвіна на палубі, стане переможцем.

Будь спритним, акуратним і уважним, продумуй свій кожен крок до дрібниць і може саме ти вийдеш сухим з ​​води.

У наборі:

• корабель з 3 щоглами;

• морська хвиля (з двох частин);

• 16 пінгвінів;

• інструкція (українською мовою).

гр Гра 7229 "Заячі Перегони" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці гр Гра 7229 "Заячі Перегони" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці

гр Гра 7229 "Заячі Перегони" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці

211.00

В наличии

Размер упаковки: 27 х 12 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Весела і незвичайна новинка від 4FUN Game Club - настільна сімейна гра «Заячі гонки або Битва за морквину» 7229.

Дана настільна гра стане чудовим приводом зібратися разом за ігровим столом і провести час весело і захопливо. Цікавий сюжет гри буде тримати в напрузі всіх, хто хоч раз зробить хід. Кожен буде переживати за своїх зайчиків і, сподіваючись на удачу і везіння, стрімко направлятися до перемоги.

Мета гри: дістатися першим до морквини на вершині пагорба, обійшовши всі перешкоди на своєму шляху.

Гра розрахована від 2-х до 4-х гравців, яким дається набір з 4-х зайців певного кольору. Яким буде хід кожного учасника визначить колода карт. Витягаючи по одній карті, вона вкаже вам, що робити далі: зробити хід на 1, 2, 3 ділянки вперед або покриття морквину. Заєць може перестрибнути через необхідну відстань і не зупинятися на кожній дільниці. Метою буде лише кінцева лунка.

В чому полягає небезпека деяких ділянок? Вони як пастки, несподівано відкриваються і змушують зайчика провалитися всередину. Як це відбувається? Все просто: в тому випадку, якщо вам попалася карта з морквою і написом «Крути», ви повинні провернути морквину до клацання. Деякі дільниці відкриються і зайці, що знаходяться на них, потраплять в небезпеку і вийдуть з гонок.

Будь обережний і уважний і може саме твій заєць стане володарем соковитої морквини!

У наборі:

• 1 зелений пагорб з морквою;

• 16 зайців (по 4 різного кольору);

• 24 карти;

• Інструкція і правила гри (українською мовою).

гр Гра 7231 "4 в ряд" (12) в коробці "4FUN Game Club" гр Гра 7231 "4 в ряд" (12) в коробці "4FUN Game Club" гр Гра 7231 "4 в ряд" (12) в коробці "4FUN Game Club"

гр Гра 7231 "4 в ряд" (12) в коробці "4FUN Game Club"

160.00

В наличии

Размер упаковки: 27 х 4 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 4 лет

Представляємо вашій увазі, своєрідну альтернативу «хрестики та нулики», але у багато разів цікавішу гру 7231 «4 в ряд» від відомої торгової марки "4FUN Game Club"!

Проста, але водночас дуже захоплива гра для 2-х осіб підійде як для дітей, так і для дорослих.

Сенс «4 в ряд» полягає в тому, щоб першим зібрати 4 фішки свого кольору в будь-якому напрямку: по горизонталі або вертикалі. Кожен гравець по черзі кидає фішку свого кольору в отвори ігрового поля.

Весела та азартна сімейна гра надасть багато годин цікавого проведення часу в тісному сімейному колі. Завдяки іграшці, дітки зможуть розвинути в собі здоровий дух суперництва, а також поліпшити логічне мислення, продумуючи ходи наперед.

У комплекті ви знайдете: 

- 21 фішка червоного кольору;

- 21 - жовтого кольору;

- ігрова основа.

гр Гра 7232 "Морський Бій" (12) "4FUN Game Club", в коробці гр Гра 7232 "Морський Бій" (12) "4FUN Game Club", в коробці гр Гра 7232 "Морський Бій" (12) "4FUN Game Club", в коробці

гр Гра 7232 "Морський Бій" (12) "4FUN Game Club", в коробці

259.00

В наличии

Размер упаковки: 26 х 8 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 7 лет

Морський бій - це одна з класичних і найбільш відомих, популярних і простих настільних ігор.

Знайома гра, в яку грали ще мами, тата, бабусі та дідусі стає більш захопливою і зручною. "4FUN Game Club" пропонує Вам набір, в якому є все для захопливого морського бою!

За допомогою ігрового поля дитина легко зорієнтується в правилах гри, а зручні місця для зберігання фішок і наочні фігурки кораблів вдосконалюють і так цікавий сюжет гри "Морський бій".

Оскільки дана гра досить відома, говорити багато про її цілі немає сенсу. Просто топи кораблі супротивника, використовуючи логіку, і ти обов'язково виграєш цей бій.

Набір Морський Бій 7232 від "4FUN Game Club" містить в собі 2 ігрових платформи, червону і синю, два набори кораблів і фішки-постріли.

На одній частині панелі необхідно в випадковому порядку (вертикально або горизонтально) встановити свій флот з 5 кораблів. Друга ж частина кожної з панелей призначена для твоїх пострілів. Червоні та білі фішки, які входять в набір, діляться порівну і призначені для визначення на ігровому полі промахів (білі) і влучень (червоні) як під час своїх, так і під час чужих ходів.

У комплекті:

- 2 ігрових поля;

- 10 кораблів;

- 84 червоних фішок;

- 168 білих фішок;

- інструкція і правила гри (українською мовою).

гр Гра 7247 "Аерофутбол" (12)  "4FUN Game Club", в коробці гр Гра 7247 "Аерофутбол" (12)  "4FUN Game Club", в коробці гр Гра 7247 "Аерофутбол" (12)  "4FUN Game Club", в коробці

гр Гра 7247 "Аерофутбол" (12) "4FUN Game Club", в коробці

163.50

В наличии

Размер упаковки: 20 х 8 х 20 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12

Раді представити вашій увазі класну гру 7247 "Аерофутбол" від відомої торгової марки FUN GAME.

Тепер грати в футбол вдома стало можливо, а головне безпечно. Гра являє собою м'яч з плосковою основою і м'якими бортами. Завдяки роботі 4-х батарейок типу «АА» 1,5V, наш м'ячик буде видувати повітря крізь спеціальні отвори в днищі та легко ковзати по паркету, ламінату або будь-який інший рівній поверхні. Крім того, батарейки забезпечують світіння м'яча в темряві, що робить гру в аерофутбол ще цікавішою.

Плавне і швидке пересування футбольного диска дозволить грати в улюблену гру, коли погода не дозволяє вийти на вулицю, при цьому залишаючи дзеркала, стіни та меблі в повній цілості.

Знизу диска знаходяться 2 важелі: один включає циркуляцію повітря, а другий - підсвічування.

Батарейки не передбачені комплектацією.

Грати з чудо-диском може навіть маленька дитина. Гра 7247 - це веселе і рухливе заняття для всієї родини!

гр Гра 7397 "Пріцільній Постріл" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці гр Гра 7397 "Пріцільній Постріл" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці гр Гра 7397 "Пріцільній Постріл" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці

гр Гра 7397 "Пріцільній Постріл" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці

325.00

В наличии

Размер упаковки: 43 х 8 х 33 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 4 лет

Цікава динамічна гра для розвитку влучності та спритності від "4FUN Game Club" перенесе дитину у світ захопливої космічної експедиції.

Озброївшись помповою рушницею і м'якими кульками-патронами, гравець відправляється виконати важливу місію - знищити космічних прибульців, які загрожують нашій планеті, і заробити при цьому якомога більше очок.

Грати в "Прицільний постріл" можна як самому, так і зібравши веселу компанію, для стрілянини по черзі, веселих змагань та визначення найвлучнішого стрільця.

У комплекті:

- тканинна мішень на підставці. Розмір мішені 40х90 см;

- помпову рушницю;

- 12 м'яких кульок-патронів;

- 18 пластикових деталей для формування підставки.

Гра розвиває велику і дрібну моторику, влучність, спритність і підтримує змагальний і командний дух.

гр Дерев'яна гра 72154 "ВЕЖА" (12) "4FUN Game Club Wood", в коробці

гр Дерев'яна гра 72154 "ВЕЖА" (12) "4FUN Game Club Wood", в коробці

254.00

В наличии

Размер упаковки: 8 х 8 х 29 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Вежа "Дженга" була придумана в 1970 році й до цього часу є однією з найбільш захопливих і улюблених настільних ігор.

Прості, інтуїтивно зрозумілі правила та приємні дерев'яні деталі дозволяють повністю зануриться у світ азарту і спритності.

Ігровий набір складається з 51 елемента:

- 47 дерев'яних брусків;

- 4 кубики.

Вежа 72154 розрахована на більш дорослих гравців, адже для додаткового азарту і перевірки на удачу кожен брусок містить номерний знак.

гр Настільна гра "Веселі Цеглинки" UKB-B 0038 (24) "4FUN Game Club" 30 деталей, українською мовою, в коробці

гр Настільна гра "Веселі Цеглинки" UKB-B 0038 (24) "4FUN Game Club" 30 деталей, українською мовою, в коробці

195.80

В наличии

Размер упаковки: 10 х 10 х 31 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 24
Для детей: от 3 лет

Гра Веселі цеглинки - це сучасна репліка, оригінальної настільної гри.

Вона виготовлена ​​з високоякісної первинної пластмаси та має сучасний і унікальним дизайном.

Кожен брусок виконаний в яскравому і насиченому кольорі, а пара очей привертає і розважає оригінальним зовнішнім виглядом.

Вежа в складеному вигляді прекрасно виглядає і дає масу позитивних почуттів. Хід гри вирішує спритність і удача гравців, адже в набір додали спеціальний кубик, який і вкаже, який саме брусок необхідно витягти з вежі.

Комплектація:

- 30 брусок;

- кубик.

гр Настільна гра "Веселі Цеглінки" UKB-B 0040 (24) "4FUN Game Club" 24 деталі, українською мовою, в коробці

гр Настільна гра "Веселі Цеглінки" UKB-B 0040 (24) "4FUN Game Club" 24 деталі, українською мовою, в коробці

144.10

В наличии

Размер упаковки: 10 х 10 х 16 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 24
Для детей: от 3 лет

Гра "Веселі цеглинки" - це сучасна репліка, оригінальної настільної гри.

Вона виготовлена з високоякісної первинної пластмаси та має сучасний і унікальний дизайн.

Кожен брусок виконаний в яскравому і насиченому кольорі, а пара очей привертає і розважає оригінальним зовнішнім виглядом.

Вежа в складеному вигляді прекрасно виглядає і приносить масу позитивних емоцій, а хід гри вирішує спритність і удача гравців.

Комплектація:

- 24 бруски.

гр Настільна гра "Детективний клуб" 54054 (12/2) "4FUN Game Club" гр Настільна гра "Детективний клуб" 54054 (12/2) "4FUN Game Club" гр Настільна гра "Детективний клуб" 54054 (12/2) "4FUN Game Club"

гр Настільна гра "Детективний клуб" 54054 (12/2) "4FUN Game Club"

385.00

В наличии

Размер упаковки: 36 х 29 х 7 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Вітаємо в детективному клубі Fun Game 54054! Тут збираються тільки найталановитіші детективи, для удосконалення своїх дедуктивних навичок.

Мета гри: Знайти всі зображення до завершення часу.

Правила гри: Розташуйте ігрові картки сорочками вгору, щоб ніхто не зміг побачити зображення до старту гри. На кожній з карток буде по три малюнки. Перший гравець перевертає картку (зображеннями вгору) і повинен швидко знайти їх на ігровому полі, поки час не вийшов. Як тільки ви знайшли відповідний малюнок, накрийте його своєю фішкою.

Кожен раз, коли гравець знаходить правильний малюнок, він отримує одне детективне кільце. Якщо зображення було вибрано невірно, гравець віддає одне кільце.

Перемагає той, у кого по завершенню гри залишилося більшу кількість кілець.

Саме час поборотися в чесному бою і дізнатися, хто ж найкращий детектив сьогодні!

У комплекті:

- 5 частин ігрового поля з щільного картону;

- Картки;

- Пісочний годинник;

- 12 фішок;

- детективні кільця.

У гру можна грати двома методами. Детальна інструкція розташовується на зворотному боці коробки.

Кількість гравців: від 2-х

Гра українською мовою.

гр Настільна гра "Екcперт з Паркування" UKB-B 0033 (12) "4FUN Game Club" українською мовою, в коробці гр Настільна гра "Екcперт з Паркування" UKB-B 0033 (12) "4FUN Game Club" українською мовою, в коробці

гр Настільна гра "Екcперт з Паркування" UKB-B 0033 (12) "4FUN Game Club" українською мовою, в коробці

104.83

В наличии

Размер упаковки: 18 х 3 х 18 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Презентуємо Вам нову настільну гру-головоломку «Експерт з паркування».

В процесі гри потрібно розставити жетони з автомобілями так, щоб вони могли вільно «заїжджати» в гараж свого кольору. Але це ще не все, потрібно заповнити карту завдань так, щоб в кожному стовпці були всі 3 машинки різного кольору.

У наборі 30 завдань з різними рівнями складності, вони пронумеровані на двосторонніх картках.

Виберіть будь-яку карту і розставте жетони з автомобілями на місця, де вже вказані машинки, дотримуючись зазначеного кольору. За таким принципом, розставляйте жетони з машинками так, щоб їм було відкрито шлях в гараж такого ж кольору. Якщо все машинки стоять на проти в'їзду в свій гараж, тоді інші жетони розставте будь-які порожні клітини, але так щоб в одному ряді колір машини не повторювався. В результаті, в кожному стовпці має бути по 3 жетони різного кольору.

Якщо Ви розмістили усі жетони, подивіться уважно, дійсно всі 3 кольори машин присутні в одному ряді та не повторюються.

Комплектація:

- 15 жетонів;

- 15 карток з тридцятьма завданнями;

- книжечка з інструкцією і підказками, українською мовою.

гр Настільна гра "Змагання бороданів" UKB-B 0004 (12) "4FUN Game Club" українською мовою, в коробці гр Настільна гра "Змагання бороданів" UKB-B 0004 (12) "4FUN Game Club" українською мовою, в коробці

гр Настільна гра "Змагання бороданів" UKB-B 0004 (12) "4FUN Game Club" українською мовою, в коробці

152.90

В наличии

Размер упаковки: 26 х 5 х 26 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

"Битва бороданів" - захоплююча гра, яка сподобається всім членам сім'ї.

Мета гри - першим відростити найдовшу бороду. Перед початком гри всі гравці надягають пластикові вуса, до яких буде кріпитися борода. Хід гри вирішує рулетка долі, яка показує, яку дію має зробити гравець.

Лишається бороди можна за допомогою бритви та ножиць. Бритва - зголює усі от рощенні шматочки, а ножиці зрізають тільки один.

Комплектація:

- 4 пари окулярів з вусами;

- 16 елементів бороди;

- ножиці;

- бритва;

- рулетка;

- липучки;

- інструкція.

Інструкція українською мовою.

гр Настільна гра "Змійки та драбинки" 7335 (12) "4FUN Game Club", в коробці гр Настільна гра "Змійки та драбинки" 7335 (12) "4FUN Game Club", в коробці гр Настільна гра "Змійки та драбинки" 7335 (12) "4FUN Game Club", в коробці

гр Настільна гра "Змійки та драбинки" 7335 (12) "4FUN Game Club", в коробці

298.00

В наличии

Размер упаковки: 30 х 7 х 30 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 4 лет

"Змійки та Драбинки" від ТМ FUN GAME - захоплююча настільна 3-D гра, яка захопить не тільки дітей, а і їхніх батьків!

Гравці по черзі кидають кубик і ходять в напрямку, зазначеному стрілками. Кулька, яка опинилася на клітці зі сходами, піднімається вгору. Гравець, який потрапив на клітку зі змією, переміщається назад. Виграє той, хто першим добереться до фінішу.

На дорозі до фінішу гравців чекають різноманітні перешкоди, які можуть змінити напрямок руху: копиця сіна, флюгер, містки з ухилом.

Гра розвиває моторику, логічне мислення, зміцнює командний дух.

У комплекті:

1 ігрова панель;

1 копиця сіна;

1 флюгер;

3 змії;

4 сходи з базами;

1 ігровий кубик;

4 ігрових кульки.

Кількість гравців: від 2 до 4 осіб.

гр Настільна гра "Квігі-Мігі" 56030 (12/2) "4FUN Game Club" в коробці

гр Настільна гра "Квігі-Мігі" 56030 (12/2) "4FUN Game Club" в коробці

106.50

В наличии

Размер упаковки: 19 х 7 х 24 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Захоплива гра "Квігі-Мигі" 56030 від ТМ 4FUN Game Club - яскрава і цікава настільна гра для 2-х осіб. ⠀

Квігі-Мигі має два ігрових режимів:

1. Хто швидше збере вежу з морозива - гравці по черзі збирають якомога більше морозива за обмежений час.

2. Не дай морозиву впасти - за допомогою ложки дозатору учасники по черзі викладають кульку морозива на ріжок.

У комплект входить:

- ріжок морозива;

- 8 кульок морозива;

- ложка-дозатор;

- пісочний годинник.

гр Настільна гра "Ковчег" UKB-B 0042 (12) "4FUN Game Club" українською мовою, в коробці гр Настільна гра "Ковчег" UKB-B 0042 (12) "4FUN Game Club" українською мовою, в коробці

гр Настільна гра "Ковчег" UKB-B 0042 (12) "4FUN Game Club" українською мовою, в коробці

136.00

В наличии

Размер упаковки: 24 х 3 х 24 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Ковчег - це нова логічна настільна гра від "4Fun Game Club".

Ігрове поле імітує платформу-судно на якому буде розгортається головна ігрова подія - переправа тварин!

10 звірів виконані у формі геометричних фігур, їх потрібно розміщувати на ігровому полі так, щоб всі інші тварини, по завершенню гри, вмістились на судні.

Як саме буде йти гра і яку тактику обрати вирішувати Вам.

В інструкції з правилами, можна знайти 48 завдань, де є 4 рівні складності, а також готові підказки, як збирається конструкція.

Комплектація:

- ігрове поле;

- 10 фігур;

- інструкція.

гр Настільна гра "Пінгвін на льоду" 7326 (12) "4FUN Game Club"

гр Настільна гра "Пінгвін на льоду" 7326 (12) "4FUN Game Club"

145.00

В наличии

Размер упаковки: 27 х 8 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Весела і цікава настільна гра від "4FUN Game Club", "Пінгвін на льоду".

Завдання гравця - не дати пінгвінові впасти!

Гравці по черзі крутять рулетку і роблять хід, вибиваючи молоточком крижинку. Якщо після твого удару пінгвін впав, то ти програв!

Гра стає по-справжньому захопливою і напруженою оскільки в рулетці вказано 8 варіантів розвитку подій: вибити 2 сині крижинки; вибити 1 синю і 2 білі крижинки; зробити хід ще раз;  відбити 1 синю крижинку; вибити 1 білу крижинку; пропустити хід; вибити 1 синю й 1 білу крижинку; вибити 2 білі крижинки.

Дана настільна гра сприяє розвитку пам'яті, сенсорного сприйняття, дрібної моторики, зосередженості уваги, творчих здібностей.

У комплекті:

• 1 основа ігрового поля

• 1 рулетка

• 19 синіх крижинок

• 19 білих крижинок

• 4 ніжки опори

• 2 молоточки

• 1 пінгвін

Кількість гравців: 2-4

гр Настільна гра "Піратські пригоди" 90177 (24/2) "4FUN Game Club", в коробці

гр Настільна гра "Піратські пригоди" 90177 (24/2) "4FUN Game Club", в коробці

227.00

В наличии

Размер упаковки: 27 х 5 х 33 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 24
Для детей: от 3 лет

Ну що, друзі, ви готові до незабутніх морських пригод? Тоді приєднуйтесь до команди піратів та відпливайте на далекі острови у пошуках скарбів разом з настільною грою "Піратські пригоди” від українського виробника іграшок “4Fun Game Club”! У цьому змаганні вас зустрінуть 4 найкращі команди морів та океанів:  “Блакитні Восьминоги”, “Золоті Акули”,  “Зелені Ара” та “Червоні Черепахи”. 

Ціль - зібрати якомога більше багатств. Гра триває до тих пір, поки всі скарби не знайдуть своїх власників і на карті не залишиться жодної скриньки. Перемагає найбагатший з піратів!

Вам залишається лише розділитися на команди, підняти вітрила та почати захватне змагання за скарб!

 

Особливості:

- сучасний яскравий дизайн у піратській тематиці;

- прості та зрозумілі правила гри;

- стильні зображення та оформленні гри;

- 4 барвистих кораблики-запускачі для кожної з команд;

- яскраві фішки;

- напівпрозорі гральні кубики;

- гра призначена для 2-4 гравців віком 5+;

- всі елементи виконані з якісного цупкого картону;

- розвиває суперницький дух, стратегічне та логічне мислення, логіку й фантазію.

гр Настільна гра "Полювання на сир" 7235 (12/2) "4FUN Game Club" гр Настільна гра "Полювання на сир" 7235 (12/2) "4FUN Game Club" гр Настільна гра "Полювання на сир" 7235 (12/2) "4FUN Game Club"

гр Настільна гра "Полювання на сир" 7235 (12/2) "4FUN Game Club"

246.00

В наличии

Размер упаковки: 27 х 12 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Настільна гра "4FUN Game Club" «Полювання на сир» здатна наповнити сімейні вечори веселою атмосферою та азартом!

Чотири невеликих мишки полюють на сир. Однак не так просто мишці дістати свій ласий шматочок, якщо за ним женеться величезною кіт.

Ігрове поле складається з помаранчевої платформи з поділами по периметру і великим шматком сиру по центру. На кожному діленні нанесені зображення, що визначають ходи гравців. Серед них є мишки з сиром, що втікають мишки, сходи, а також місце для котика.

Гра починається з верхівки сирної вежі, через отвір в якій кожен мишеня потрапляє на ігрове поле.

Далі, в залежності від кількості кроків, який визначить кубик і значень на поле, гра буде розгортатися, підігріваючи інтерес учасників. Кожен буде отримувати або віддавати шматочки сиру, тікати від кота, підійматися по сходах і стрибати назад.

Головна мета гри - зібрати 5 шматків сиру. Хто першим це зробить, не потрапивши в лапи кота, то і переміг!

Комплектація:

• 4 різно кольорових мишки;

• 17 шматочків сиру;

• Кіт;

• Ігрова платформа;

• Кубик.

гр Настільна гра "Свіш візерунки" UKB-B 0037-1 (40) "4FUN Game Club" 42 карти, на українській мові, в коробці гр Настільна гра "Свіш візерунки" UKB-B 0037-1 (40) "4FUN Game Club" 42 карти, на українській мові, в коробці

гр Настільна гра "Свіш візерунки" UKB-B 0037-1 (40) "4FUN Game Club" 42 карти, на українській мові, в коробці

104.83

В наличии

Размер упаковки: 11 х 4 х 20 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 40
Для детей: от 3 лет

Карткова гра свіш - це сучасна і дуже стильна головоломка, яка захоплює гравців оригінальним ходом гри та нестандартними правилами.

Набір являє 42 прозорі карти, кожна з яких містить всередині малюнок кільця і ​​м'яча.

Ці фігури бувають 3 кольорів: зеленими, синіми та помаранчевими.

Завдання гравця - зіставити картки між собою таким чином, щоб всі м'ячі потрапили в кільця відповідного кольору - це і буде свішей.

Хід гри:

1. Розкладіть на стіл 16 карт: 4 по 4 в ряд.

2. За командою "старт" почніть зіставляти та збирати свішей розкладені на столі.

3. Підрахувати зібрані карти - 1 свішей = 1 бал.

Перемагає той хто зібрав більше свішей!

Гра володіє універсальними правилами, які можна придумувати та розробляти самостійно, а також Ви можете з легкістю розкладати пасьянси.

Комплектація:

- 42 карти;

- мішечок для зберігання карт;

- інструкція українською мовою.

гр Настільна гра "Свіш візерунки" UKB-B 0037-2 (40) "4FUN Game Club" 42 карти, на українській мові, в коробці гр Настільна гра "Свіш візерунки" UKB-B 0037-2 (40) "4FUN Game Club" 42 карти, на українській мові, в коробці

гр Настільна гра "Свіш візерунки" UKB-B 0037-2 (40) "4FUN Game Club" 42 карти, на українській мові, в коробці

95.70

В наличии

Размер упаковки: 11 х 4 х 20 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 40
Для детей: от 3 лет

Карткова гра свіш - це сучасна і дуже стильна головоломка, яка захоплює гравців оригінальним ходом гри та нестандартними правилами.

Набір являє 42 прозорі карти, кожна з яких містить всередині малюнок кільця і ​​м'яча.

Ці фігури бувають 3 кольорів: зеленими, синіми та помаранчевими.

Завдання гравця - зіставити картки між собою таким чином, щоб всі м'ячі потрапили в кільця відповідного кольору - це і буде свішей.

Хід гри:

1. Розкладіть на стіл 16 карт: 4 по 4 в ряд.

2. За командою "старт" почніть зіставляти та збирати свішей розкладені на столі.

3. Підрахувати зібрані карти - 1 свішей = 1 бал.

Перемагає той хто зібрав більше свішей!

Гра володіє універсальними правилами, які можна придумувати та розробляти самостійно, а також Ви можете з легкістю розкладати пасьянси.

Комплектація:

- 42 карти;

- мішечок для зберігання карт;

- інструкція українською мовою.

гр Настільна гра "Стіна" 7286 (12) "4FUN Game Club" в коробці гр Настільна гра "Стіна" 7286 (12) "4FUN Game Club" в коробці гр Настільна гра "Стіна" 7286 (12) "4FUN Game Club" в коробці

гр Настільна гра "Стіна" 7286 (12) "4FUN Game Club" в коробці

244.00

В наличии

Размер упаковки: 22 х 8 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Настільна гра «Хитун Бовтун. Стіна» від "4FUN Game Club" не дасть занудьгувати нікому, хто почне в неї грати. Протягом всієї гри учасники будуть в напрузі. Акуратність і грамотний підхід до кожного ходу не дасть програти в сутичці та буде розвивати в дитині необхідні навички і якості!

Мета гри: не дати будівельнику, який забрався на саму вершину стіни, впасти.

При цьому необхідно по черзі витягати жовті цеглинки зі стіни за допомогою спеціальної кельми. Чим менше залишилося цегли, тим більш напруженою буде ставати гра.

Падіння будівельника неминуче, проте потрібно докласти всіх зусиль, спритність і акуратність для того, щоб він впав під час ходу противника.

Гра призначена для 2-4 гравців віком від 3-х років.

Комплектація:

• стіна.

• цегла.

• шпателі.

• фігурка будівельника.

• інструкція.

гр Настільна гра 7265 "Сирна вежа" (12) "4FUN Game wood Club" гр Настільна гра 7265 "Сирна вежа" (12) "4FUN Game wood Club" гр Настільна гра 7265 "Сирна вежа" (12) "4FUN Game wood Club"

гр Настільна гра 7265 "Сирна вежа" (12) "4FUN Game wood Club"

229.00

В наличии

Размер упаковки: 27 х 6 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Настільна розважальна гра "Сирна вежа" 7265 від Fun Game обов'язково припаде до смаку будь-якій веселій компанії!

Дана гра буквально з перших хвилин здатна створити азартну атмосферу і змусити її учасників бути якомога більш акуратними та виміряти буквально кожен свій крок.

Мета гри: побудувати сирну вежу «до небес» і не дати їй розвалитися! Той, хто стане причиною краху вежі й набере більшу кількість червоних фішок, вважається програвшим. А з виграшем йде учасник, якому вдалося встояти до кінця гри й отримати якомога менше фішок.

Хід гри: Кожен гравець в процесі свого ходу встановлює фігурки мишенят на сирний шматочок. Крім цього, він зобов'язаний покласти на руки мишенят ще один шматочок. Таким чином вежа буде рости та ставати все більш хиткою, що може привести до її падіння. Кожному гравцеві, який розвалить вежу вручають червону фішку. Гра продовжується до тих пір, поки фішки не закінчаться.

Тримайте баланс, розраховуйте кожен свій рух, будьте спритними й акуратними, і тоді саме вам вдасться побудувати величезну сирну вежу до небес!

Комплектація гри:

• платформа у вигляді шматка сиру,

• набір сирних шматочків,

• армія мишенят,

• фішки.

гр Настільна гра 7293 "Голодні жабенята" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці гр Настільна гра 7293 "Голодні жабенята" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці гр Настільна гра 7293 "Голодні жабенята" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці

гр Настільна гра 7293 "Голодні жабенята" (12/2) "4FUN Game Club", в коробці

308.00

В наличии

Размер упаковки: 31 х 7 х 31 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12

Настільна гра Голодні жабенята 7293 від TM 4FUN Game Club - це відмінний спосіб провести захоплюючий вечір у веселій компанії!

Сенс гри полягає в тому, щоб нагодувати голодних жабенят і зібрати якомога більше кульок.

В середині ігрового поля встановлено арена для битв за їжу, а по його краях перебувають 4 різнокольорових жаби.

При натисканні на кнопку поруч з жабою, спеціальний механізм змусить її вистрибнути вперед і спробувати зловити кульку.

Всі кулі збираються в спеціальному відсіку, розташованому позаду кожної жаби, щоб по закінченню гри їх можна було перерахувати та виявити переможця сутички.

Досить проста, але цікава гра розрахована на 2-4 осіб. Вона буквально з перших хвилин заманює кожного учасника в ігровий процес і дарує їм величезну дозу позитиву!

гр Настільна гра 7329 "Розумні монстрики" (12) "4FUN Game Club" гр Настільна гра 7329 "Розумні монстрики" (12) "4FUN Game Club" гр Настільна гра 7329 "Розумні монстрики" (12) "4FUN Game Club"

гр Настільна гра 7329 "Розумні монстрики" (12) "4FUN Game Club"

195.00

В наличии

Размер упаковки: 21 х 8 х 21 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12

"Розумні монстрики" від ТМ "4FUN Game Club" - захоплива настільна гра, спрямована на розвиток пам'яті. Також гра розвиває увагу, візуальне сприйняття, в ігровій формі стимулює вивчення дитиною нових слів і понять.

Гра дисциплінує дітей, допомагає їм дотримуватися правил і поважати їх.

Гра може бути як індивідуальної, так і груповою.

Пластикові кришечки ігрового набору спеціально розроблені для тренування моторики пальців.

Для початку гри потрібно помістити в ігрову базу картку з різними зображеннями. За час, відміряний пісочним годинником, необхідно запам'ятати розташування картинок. Після того, як час минув, картинки закривають кришечками.

Мета гри: відкрити по пам'яті якомога більше парних зображень.

У комплекті:

- ігрова база - 1 шт;

- кришки - 16 шт;

- ігрові картки - 20 шт;

- пісочний годинник - 1 шт.

гр Настільна розважальна гра "Go Cups" 7401 (12/2) "FUN GAME", в коробці гр Настільна розважальна гра "Go Cups" 7401 (12/2) "FUN GAME", в коробці

гр Настільна розважальна гра "Go Cups" 7401 (12/2) "FUN GAME", в коробці

308.00

В наличии

Размер упаковки: 31 х 5 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 4 лет

Настільна розважальна гра «Go Cups!» спрямована на розвиток реакції та уваги.

Гра проста, але дуже цікава.

Правила гри: відкривається картка із завданнями, кожна з них - малюнок, на якому по горизонталі або по вертикалі розташовані п'ять кольорів.

Якщо малюнок горизонтальний, тоді необхідно розставити ковпачки один за одним.

Якщо малюнок вертикальний, тоді необхідно скласти з ковпачків вежу, розташовуючи кольору відповідно малюнку.

Завдання кожного гравця - швидше зібрати правильну послідовність кольорів зі стаканчиків і зателефонувати в настільний дзвіночок. Потім інші гравці перевіряють правильність зібраної комбінації та, якщо все збігається, гравець забирає карту собі, якщо зібрав неправильно - налагоджує карту в сторону.

Той, хто зібрав більшу кількість карт - переможець!

У гру входить:

1. 24 карти з малюнками-завданнями

2. 30 ковпачків п'яти різних кольорів

3. Дзвіночок, щоб відзначати хто перший виконав завдання

Гра розрахована на 2-6 гравців.

Вік: 4+

гр Пригоди Ведмежат 13485 (18) "4FUN Game Club", настільна гра, у коробці

гр Пригоди Ведмежат 13485 (18) "4FUN Game Club", настільна гра, у коробці

215.00

В наличии

Упаковка: Коробка
В ящике: 18
Для детей: от 3 лет

Весела гра “Пригоди ведмежат” від "4FUN Game Club" обов’язково сподобається компанії маленьких авантюристів.

Слідуйте звивистими стежками, через рибальський ставок, проходячи через старий міст, щоб дійти до кемпінгу. Той, хто дістанеться пункту призначення першим, стане переможцем гри. Але ведмежата потребують вашої допомоги, щоб не заблукати у незнайомій місцевості. Складіть компанію тваринкам у цих захопливих пригодах та допоможіть їм перемогти!

 

Особливості:

- цікавий формат гри-ходилки;

- гра розрахована на 2-4 гравці;

- вікова категорія - 3+;

- цупке ігрове поле з нанесеним на нього яскравим зображенням;

- розмір поля: 50х38 см;

- 44 ігрових картки;

- кольорові фішки для кожного з гравців;

- докладна інструкція до гри.

 

гр Розвиваюча гра "Година пік" UKB-B 0035 (18) "4FUN Game Club", українською мовою, в коробці

гр Розвиваюча гра "Година пік" UKB-B 0035 (18) "4FUN Game Club", українською мовою, в коробці

103.40

В наличии

Размер упаковки: 28 х 5 х 24 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 18
Для детей: от 3 лет

Розвиваюча гра "Година пік" - це нова захоплююча настільна гра від «4Fun Game Club».

Мета гри: потрібно вивести автомобіль з дорожньої пробки, за найменшу кількість ходів. З кожним рівнем завдання будуть ускладнюватися.

Хід гри: пересувайте автомобілі вперед або назад у напрямку їх руху, щоб розблокувати вихід для червоної машини. Забороняється підіймати автомобілі над платформою.

Всі завдання розділені на 5 рівнів складності, від "новачка" до рівня "майстра".

Комплектація:

- 16 автомобілів;

- ігрова платформа;

- книга зі 182 завданнями.

гр Розвиваюча гра "Година пік" UKВ-В 0036 (24) "4FUN Game Club" в коробці

гр Розвиваюча гра "Година пік" UKВ-В 0036 (24) "4FUN Game Club" в коробці

69.85

В наличии

Размер упаковки: 29 х 3 х 16 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 24

Розвивальна головоломка від "4FUN Game Club" ставить дуже складне і захопливе питання перед гравцями: Як знайти вихід з пробки?

З настільною грою "Час пік" ви зможете зануриться в цікаву логічну головоломку і пройти 182 завдань різної складності!

Іграшка являє собою платформу на якій будуть розташовуватися машини, як тягачі, так і легкові автомобілі, які необхідно вибудувати таким чином, щоб червона машина завжди змогла виїхати.

Комплектація:

- платформа для гри;

- 16 машинок;

- інструкція українською мовою.

гр Розвиваюча гра "Знайди Це" UKB-B 0001-1 (48) "4FUN Game Club", українською мовою, в коробці

гр Розвиваюча гра "Знайди Це" UKB-B 0001-1 (48) "4FUN Game Club", українською мовою, в коробці

74.58

В наличии

Размер упаковки: 13 х 4 х 13 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 48
Для детей: от 3 лет

"Знайди це" - це серія мініігор на швидкість реакції, уважність і здатність розрізняти образи.

Компактна металева коробочка містить круглі карти з зображеннями. Кожна карта унікальна, але на кожній парі карт є один загальний малюнок. На пошуку збігів побудована гра.

Мета гри: на кожній картці по 8 символів і тільки один з них збігається з символом на іншій картці. Ваше завдання - швидко знайти його в процесі гри.

Набір розрахований на гру від 2 до 8 осіб.

5 варіантів настільних міні ігор в одному наборі, допоможуть весело і з користю провести час.

Гра стимулює у дітей розвиток пам'яті, концентрацію уваги, розвиток мови та дрібну моторику рук.

Комплектація:

- 30 ігрових карт;

- інструкція українською мовою.

гр Розвиваюча гра "Знайди Це" UKB-B 0001-2 (48) "4FUN Game Club", українською мовою, в коробці

гр Розвиваюча гра "Знайди Це" UKB-B 0001-2 (48) "4FUN Game Club", українською мовою, в коробці

74.80

В наличии

Размер упаковки: 13 х 4 х 13 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 48
Для детей: от 3 лет

"Знайди це" - це серія мініігор на швидкість реакції, уважність і здатність розрізняти образи.

Компактна металева коробочка містить круглі карти з зображеннями. Кожна карта унікальна, але на кожній парі карт є один загальний малюнок. На пошуку збігів побудована гра.

Мета гри: на кожній картці по 8 символів і тільки один з них збігається з символом на іншій картці. Ваше завдання - швидко знайти його в процесі гри.

Набір розрахований на гру від 2 до 8 осіб.

5 варіантів настільних міні ігор в одному наборі, допоможуть весело і з користю провести час.

Гра стимулює у дітей розвиток пам'яті, концентрацію уваги, розвиток мови та дрібну моторику рук.

Комплектація:

- 30 ігрових карт;

- інструкція українською мовою.

гр Розвиваюча гра "Знайди Це" UKB-B 0001-3 (48) "4FUN Game Club", українською мовою, в коробці

гр Розвиваюча гра "Знайди Це" UKB-B 0001-3 (48) "4FUN Game Club", українською мовою, в коробці

91.30

В наличии

Размер упаковки: 13 х 4 х 13 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 48
Для детей: от 3 лет

"Знайди це" - це серія мініігор на швидкість реакції, уважність і здатність розрізняти образи.

Компактна металева коробочка містить круглі карти з зображеннями. Кожна карта унікальна, але на кожній парі карт є один загальний малюнок. На пошуку збігів побудована гра.

Мета гри: на кожній картці по 8 символів і тільки один з них збігається з символом на іншій картці. Ваше завдання - швидко знайти його в процесі гри.

Набір розрахований на гру від 2 до 8 осіб.

5 варіантів настільних міні ігор в одному наборі, допоможуть весело і з користю провести час.

Гра стимулює у дітей розвиток пам'яті, концентрацію уваги, розвиток мови та дрібну моторику рук.

Комплектація:

- 55 ігрових карт;

- інструкція українською мовою.

гр Розвиваюча гра "Смаколик у мишоловці" UKB-B 0003 (12) "4FUN Game Club" в коробці

гр Розвиваюча гра "Смаколик у мишоловці" UKB-B 0003 (12) "4FUN Game Club" в коробці

201.30

В наличии

Размер упаковки: 27 х 6 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

"Смаколик у мишоловці" UKB-B 0003 від виробника 4Fun Game Club - захоплююча настільна гра, яка за лічені хвилини викличе азарт у будь-якого гравця.

Мета гри:

Дістати шматочок сиру, та так, щоб мишоловка не закрилася!

Ігровий набір містити чудову і дуже безпечну ігрову конструкцію у формі мишоловки, яка обладнана 12-тью шматочками сиру. Хід гри визначає картка, яку витягують гравці по черзі, щоб дізнатися який саме шматочок сиру необхідно "дістати".

Комплектація:

- мишоловка;

- 4 напальчники;

- 14 карт;

- інструкція.

гр Розвиваюча гра UKВ-В 0044 "Веселі мандри" (12) "4FUN Game Club" гр Розвиваюча гра UKВ-В 0044 "Веселі мандри" (12) "4FUN Game Club"

гр Розвиваюча гра UKВ-В 0044 "Веселі мандри" (12) "4FUN Game Club"

169.40

В наличии

Размер упаковки: 27 х 6 х 27 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Настільна гра "Веселі подорожі" від виробника "4Fun Game Club" занурить дитини у світ казкових пригод і логічних головоломок.

Хід гри:

1. Кожен гравець отримує валізку і комплект речей з 13-ти предметів.

2. Перемішайте картки з завданнями та поставте їх в стопку.

3. Перегорніть 1 картку із завданням всі разом, за командою, почніть збирати валізу.

У кого валіза закрилася - той і переміг!

Кожна картка відповідає рівню складності.

У набір увійшли картки 3-х рівнів складності.

Комплектація:

- 4 валізи;

- 52 предмети;

- інструкція українською мовою.

гр Пазл з фігуркою "My Little Pony" 200140 (48) "Dodo", 60 елементів

гр Пазл з фігуркою "My Little Pony" 200140 (48) "Dodo", 60 елементів

78.18

В наличии

В ящике: 48
гр Пазл з фігуркою "My Little Pony" 200138 (48) "Dodo", 60 елементів

гр Пазл з фігуркою "My Little Pony" 200138 (48) "Dodo", 60 елементів

78.18

В наличии

В ящике: 48
гр Пазл з фігуркою "My Little Pony" 200137 (48) "Dodo", 60 елементів

гр Пазл з фігуркою "My Little Pony" 200137 (48) "Dodo", 60 елементів

78.18

В наличии

В ящике: 48
гр Пазл з фігуркою "My Little Pony" 200139 (48) "Dodo", 60 елементів

гр Пазл з фігуркою "My Little Pony" 200139 (48) "Dodo", 60 елементів

78.18

В наличии

В ящике: 48
JT Хокей 0700 Play Smart (12) на штангах, в коробці

JT Хокей 0700 Play Smart (12) на штангах, в коробці

691.60

В наличии

Размер упаковки: 59 х 7 х 35 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 12
Для детей: от 3 лет

Настільний хокей «Дитяча ліга чемпіонів» 0700 від Play Smart відмінний подарунок юному спортсмену. Дана гра відрізняється азартністю, вона цікава і рухлива. В не цікаво грати або просто стежити за ходом подій.

Поле настільного хокею в точності копіює реальну гру. Троє нападників, двоє захисників і воротар кожної команди свій кодовий колір (червоний або синій) відповідні її кольором. Управляти фігурками необхідно за допомогою спеціальних штанг, встановлених з двох сторін ігрового поля.

Гравці присуваються по отворах, які пророблені в ігровому полі. Їх рух може бути не тільки прямолінійним, а деякі фігурки можуть проходити за ворота. Такі функції роблять гру ще більш захоплюючою, дають можливість проявляти стратегічне мислення і будувати необхідні для перемоги тактики.

Комплектація: 

- поле;

- шайби;

- фігурки гравців.

Розмір поля 50х32 см

Аеро-футбол 9705-2 (48/2) підсвічування, музика, пара воріт, 2 види, в коробці

Аеро-футбол 9705-2 (48/2) підсвічування, музика, пара воріт, 2 види, в коробці

222.25

В наличии

Размер упаковки: 32 х 7 х 22 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 48
Для детей: от 3 лет

Аерофутбол модель 9705-2 – це єдиний та неповторний м'яч, який ідеально підходить для ігор у футбол навіть у невеликому приміщенні. М'ячу не потрібна рівна поверхня, завдяки потокам повітря він легко і безперешкодно ковзає по килиму, лінолеуму, плитці, паркету або ламінату.

Основа м'яча виготовлена з високоякісної первинної пластмаси, а окантовка з м'якого, захисного пінного бортика, що захищає та зберігає в цілісності всі меблі в будинку.

Ефекти м'яча:

- грає спортивна музика;

- світиться: червоним, синім, блакитним, зеленим, жовтим кольором.

У комплектацію ігрового набору входять ворота: червоного та зеленого кольору.

Розмір воріт у складеному вигляді – 30 см х 3 см х 20 см.

Розмір м'яча - 18 см х 7 см х 18 см.

Комплектація ігрового набору:

- м'яч;

- ворота 2 штуки;

- 2 сітки;

- 8 присосок.

М'яч працює від 4х батарейок типу "АА" - не входять у комплект.

Аерофутбол KD 003 (24) підсвічування, ворота, вбудований акумулятор, у коробці

Аерофутбол KD 003 (24) підсвічування, ворота, вбудований акумулятор, у коробці

347.20

В наличии

Размер упаковки: 27 х 9 х 20 см
В ящике: 24

Тепер грати у футбол у квартирі стало можливо, а найголовніше безпечно!

Ігровий набір є м'ячем з плоскою основою і м'якими бортами. Завдяки вбудованому акумулятору, м'ячик буде видувати повітря через спеціальні отвори в днище і легко ковзати по паркету, ламінату або будь-якої іншої рівної поверхні.

 

Особливості:

- плавне та швидке пересування футбольного диска дозволить грати в улюблену гру, коли погода не дозволяє вийти на вулицю, при цьому залишаючи дзеркала, стіни та меблі в повній безпеці;

- ефектне підсвічування корпусу;

- весела і дуже рухлива гра, яка неодмінно сподобається всім членам сім'ї;

- комплектація доповнена воротами з сіткою;

- аерофутбол працює від вбудованої батареї.

 

Комплектація:

- футбольний диск;

- елементи воріт;

- USB кабель для заряджання.

Аерофутбол KD 012 (24) 2 режими роботи, підсвічування, ворота, м'яч, у коробці

Аерофутбол KD 012 (24) 2 режими роботи, підсвічування, ворота, м'яч, у коробці

392.00

В наличии

Размер упаковки: 28 х 10 х 20 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 24
Для детей: от 3 лет

Аерофутбол – це неймовірно захоплива гра для дітей та дорослих, яка дозволяє насолодитися елементами спорту у комфорті свого будинку чи на відкритому повітрі.

 

Особливості:

- аером'яч працює у 2х режимах:

1. Активація потоку повітря із різнобарвним підсвічуванням.

2. Підсвічування.

- комплект доповнений футбольними воротами з сіткою та невеликим футбольним м'ячиком;

- аером'яч заряджається від USB кабелю, що входить у комплект;

- даний набір дозволяє дітям та дорослим розвивати свої навички координації, швидкості реакції та фізичної витривалості.

 

Комплектація:

- аером'яч;

- надувний м'ячик;

- насос;

- ворота;

- USB кабель.

Аерохокей 2365 (6) на батарейках, підлоговий, дерев'яний, рахункове табло, розмір 76 см х 21,5 см х 38 см, в коробці

Аерохокей 2365 (6) на батарейках, підлоговий, дерев'яний, рахункове табло, розмір 76 см х 21,5 см х 38 см, в коробці

1,717.80

В наличии

Размер упаковки: 70 х 10 х 39 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 6
Для детей: от 6 лет

Захопливий, динамічний аерохокей створить здорову спортивну конкуренцію і неодмінно стане відмінним проведенням часу для всієї родини!

Правила гри дуже прості: намагайтеся забити шайбу у ворота противника якомога більше разів, при цьому не забуваючи про захист свого боку. Для ведення чесного рахунку передбачений спеціальний циферблат на кожній стороні.

Головна відмінність від звичайного хокею в тому, що в настільному, використовуються пластикові ігрові біти, які легко ковзають по ігровому полю.

У корпус моделі встановлений вентилятор, який пропускає потік повітря через спеціально пророблені отвори, наявні на ігровий поверхні. Це значно зменшує тертя шайби та збільшує швидкість подач.

Компактний стіл аерохокею з вбудованими ніжками виконаний з високоміцного ДСП і відмінно доповнить будь-який інтер'єр.

Комплектація:

- ігрове поле;

- 4 ніжки та додаткові елементи кріплення;

- вентилятор;

- 2 біти;

- шайби;

- 2 циферблати;

Габарити столу в зібраному вигляді - 76 х 21,5 х 38 см.

Вентилятор працює від 6-ти батарейок типу "АА" - в комплект не входять.

Аерохокей 3005 А (4) дерев'яний, на батарейках, повітряний, лічильне табло, в коробці

Аерохокей 3005 А (4) дерев'яний, на батарейках, повітряний, лічильне табло, в коробці

1,865.50

В наличии

Размер упаковки: 82 х 10 х 45 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 4
Для детей: от 6 лет

Настільний аерохокей 3005 A виконаний з високоміцного ДСП та відрізняється стильним дизайном, який з перших секунд привертає увагу!

Особливості моделі:

- високоякісна основа;

- яскравий та стильний дизайн;

- вбудований вентилятор;

- рахункове табло;

- 2 легко ковзні біти.

У корпусі моделі встановлений вентилятор, який пропускає потік повітря через спеціально виконані отвори, що є на ігровій поверхні. Це значно зменшує тертя шайби та збільшує швидкість подач.

Борти з кожного ігрового боку оснащені таблицею рахунку, щоб вести чесний рахунок гри.

Граючи в аерохокей Ваша дитина зможе влаштовувати справжні спортивні змагання не виходячи зі своєї кімнати, тренуючи при цьому спритність, увагу, дрібну моторику рук і розвиваючи при цьому прагнення перемоги та здоровий дух суперництва.

Комплектація:

- ігрове поле із вбудованим вентилятором;

- 2 біти;

- 2 шайби;

- 2 циферблати;

- 4 ножі;

- USB кабель для заряджання.

Вентилятор працює від 8-ми батарейок типу "АА" - в комплект не входять.

Габарити столу у зібраному вигляді – 85 х 42,5 х 21,5см.

Аерохокей 3005+2 (4) дерев'яний, повітряний, від мережі 220V, на ніжках, в коробці

Аерохокей 3005+2 (4) дерев'яний, повітряний, від мережі 220V, на ніжках, в коробці

2,290.75

В наличии

Размер упаковки: 82 х 10 х 44 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 4
Для детей: от 5 лет

Аерохокей - неймовірно захоплива настільна гра, яка досить популярна серед дітей і дорослих. Power Hockey 3005+2 перенесе дитину в цікавий світ повітряного хокею!

Стіл невеликих розмірів можна встановити вдома. Так, дитина буде влаштовувати змагання з друзями або з батьками, не виходячи зі своєї кімнати, розвиваючи при цьому здоровий дух суперництва, тренуючи дрібну моторику рук, координацію та інші позитивні навички.

Іграшка являє собою стіл на ніжках з вмонтованим вентилятором, який спрямовує потоки повітря в отвори, зроблені в ігровому полі хокею. Це підвищує швидкість подач і сприяє легкому пересуванню шайби по полю.

З двох сторін столу для кожного гравця встановлені лічильники, за допомогою яких буде підводитися підрахунок забитих шайб.

Працює Power Hockey від батарейок: 8 х 1.5V АА (в комплект не входять) або від мережі.

У комплект входить стіл, шайба, дві біти та блок живлення.

Аерохокей 3006 С (1) дерев'яний, від мережі 220V, підлоговий, в коробці

Аерохокей 3006 С (1) дерев'яний, від мережі 220V, підлоговий, в коробці

3,150.00

В наличии

Размер упаковки: 101 х 50 х 67 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 1
Для детей: от 3 лет

Аерохокей 3006 С - спортивна динамічна гра, яка надовго захопить як дорослих, так і дітей!

Модель виконана з легкої, але дуже міцної ДСП. Компактний стіл із вбудованими ніжками відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, будь то квартира чи офіс. Дизайн поєднує у собі стримані, але дуже стильні кольори: білий та чорний. Бічні вбудовані ніжки оздоблені красивими глянсовими малюнками.

Особливості:

- вбудований вентилятор працює від мережі 220V або ж від 6-ти батарейок типу "АА";

- високоміцна ігрова основа;

- 2 легко ковзні біти;

- лічильне табло;

- аерохокей допоможе влаштовувати справжні спортивні змагання не виходячи зі своєї кімнати, тренуючи при цьому спритність, увагу, дрібну моторику рук, розвиваючи прагнення до перемоги і здоровий дух.

Принцип роботи настільного аерохокею в тому, що в корпус закріплений знімний вентилятор, який пропускає потік повітря через отвори на ігровому полі. Завдяки чому максимально зменшується тертя шайби та значно збільшується швидкість подачі.

Правила досить прості та інтуїтивно зрозумілі: потрібно намагатися забити, якнайбільше шайб у ворота противника, але при цьому не забувати про захист свого боку. Головна відмінність від звичайного хокею в тому, що в настільному, використовуються невеликі біти, які легко ковзають ігровим полем. А для ведення чесного рахунку передбачено спеціальний циферблат на кожній стороні воріт.

Комплектація:

- ігрове поле;

- ніжки та додаткові деталі для столу;

- вентилятор;

- 2 біти;

- 2 шайби;

- 2 пари воріт;

- кріплення.

Більярд 2037 + 1 (1) підлоговий, дерев'яний, в коробці

Більярд 2037 + 1 (1) підлоговий, дерев'яний, в коробці

2,767.80

В наличии

Размер упаковки: 88 х 47 х 63 см
Упаковка: Коробка
В ящике: 1
Для детей: от 3 лет

Дитячий більярд на ніжках.

Матеріал - дерево, текстиль, металеві куточки та кріплення.

У набір входить:

- більярдний стіл;

- кий (2шт.);

- кулі (16 шт);

- трикутник;

- крейда;

- щітка для столу.

Більярд 8818 (24/2) настільний, пластмасовий, на ніжках, в коробці

Більярд 8818 (24/2) настільний, пластмасовий, на ніжках, в коробці

404.60

В наличии

Размер упаковки: 67 х 4 х 38 см
Упаковка: коробка
В ящике: 24
Для детей: от 3 лет

Більярд 8818 - настільна гра для тренування вашого малюка. Вона призначена для розвитку уваги, логіки, координації та моторики дитини. Цей ігровий комплект має великих розмірів ігрове поле 67х32см і встановлюється на ніжках висотою 38 см. Таку гру зручно розташувати на підлозі в дитячій кімнаті та будь-якій рівній поверхні. Виконана з екологічних і не токсичних матеріалів, не має гострих кутів. 

У наборі: 

- 2 киї;

- 15 куль;

- трикутник.

За запитом

нічого не знайдено, спробуйте змінити запит

Показать еще 50 товаров

Настільні ігри

Настільні ігри - безтурботне, веселе проведення часу для всієї родини.

В них цікаво грати з друзями в школі, у дворі, подорожуючи або відпочиваючи.

За весь час свого існування, популярність і затребуваність ігор серед дітей, підлітків і дорослих не згасає. Завдяки цьому вибір настільних ігор дуже широкий і різноманітний.

Класифікація настільних ігор

На сьогоднішній день існує безліч різновидів настільних ігор. Створення нових видів ігор не припиняється, а старі набувають іншої форми і свіже «звучання».

Для того, щоб не загубитися в такому великому розмаїтті, їх можна класифікувати за смисловим наповненості і тематиці:

• Логічні: лото, доміно, шахи.

• Спортивні міні-ігри: настільний футбол і хокей, баскетбол, морський бій

• Розважальні: «Уно», «Твістер», «Ерудит», гри-ходилки і ін.

• Економічні: «Монополія», «Менеджер», «Бізнес» і т.д.

• Пазли

Ви можете вибрати настільні ігри в залежності від поставлених цілей і бажаних результатів. Крім розваги і приємного проведення часу настільні ігри можуть служити навчальним матеріалом: магнітні абетки, дидактичні картки. За допомогою таких ігор Ваша дитина освоїть англійську, російську та українську мову, а також основи математики, отримає безліч корисних навичок.

Якщо Ваш малюк зовсім маленький, Ви можете йому запропонувати варіанти, які ознайомлять його з навколишнім світом.

«Іграшки7» - ваш гід в світі настільних ігор

Інтернет магазин «Іграшки 7» може допомогти Вам у купівлі потрібних настільних ігор. Заходьте в каталог і приступайте до вибору кращих супутників веселого проведення часу або цікавого навчання, а привітні менеджери нашого магазину зроблять Вашу покупку швидкої і приємною!

Першими дізнавайтеся про нові отримання
Підписатися на канал