Каталог товарів
Сбросить все фильтры

Victoria Gold (0 товарів)

"Victoria Gold" - відомий український виробник різноманітних багатофункціональних моделей дитячих візочків.

Продукція "Victoria Gold" відрізняється поєднанням доступних цін і високого рівня якості кожної окремо взятої моделі, що робить їх дуже привабливою для споживачів.

Для виготовлення дитячих візочків використовуються високоякісні тканини, пластмасові та металеві елементи, які забезпечують їх високу якість та зносостійкість. Всі матеріали, використовувані у виробництві, безпечні і нетоксичні.

Точне дотримання технології виробництва, контроль якості на кожному етапі виготовлення (навіть в дрібницях) - запорука надійності дитячої продукції.

Підбираючи матеріали для виробництва і розробляючи нові моделі дитячих візків, використовується багаторічний досвід, а також найсучасніші технології та професійні знання. Результат відповідає вимогам найвибагливіших покупців. Для продукції підприємства характерна максимальна якість, а також цікаве, яскраве оформлення, функціональність і зручність.

Кожна модель проходить тестування, яке включає в себе випробування на міцність і стійкість, динамічні та статичні силові тести.

Успішне проходження всіх цих тестів підтверджено стандартами якості дитячих візків, що дозволяє підприємству давати ще більше гарантій щодо своєї продукції.

Продукція пройшла сертифікацію в Україні. Політика підприємства полягає в прагненні не тільки відповідати, а й підтримувати найвищі критерії якості та світові стандарти безпеки.

Ведеться постійна робота з удосконалення конструкцій, впровадження інноваційних розробок, що призводить до зростання рівня комфорту, якості та безпеки.

Сортування по:
Вид:
{{sortTitleSm.title}}
Фільтри

Показать еще 50 товаров

Показать еще 50 товаров

Першими дізнавайтеся про нові отримання
Підписатися на канал