Каталог товарів
Сбросить все фильтры

JELP (17 товарів)

«JELP» - це бренд спеціалізованих гіпоалергенних засобів для прання із майже 30-річною історією, який виробляється в Данії та розповсюджувачем якого є компанія BRODR. JORGENSEN SA, яка є частиною великого сімейного бізнесу із понад 100 річною історією. Він створений данськими експертами з турботою про безпеку чутливої шкіри немовлят та дітей старшого віку.

Продукція «JELP» є гіпоалергенною та адаптованою під вікові зміни шкіри, такою що не сенсибілізує і не викликає подразнень.

Відповідає найвищим вимогам безпеки.

Не містить шкідливих речовин.

Повністю позбавлена складових, небезпечних для шкіри, а також отримала незліченну кількість нагород та позитивних думок, в тому числі від медичної спільноти, Інституту матері та дитини у Варшаві та Польського товариства акушерок.

Користується бездоганною репутацією серед батьків, які страждають на алергію, а також людей, які піклуються не лише про свою шкіру, а й про навколишнє середовище та стан підземних вод, оскільки є екологічно чистими та повністю біологічно розкладаються.

Продукція «JELP» є дуже ефективною, висококонцентрованою та не містить фосфатів. Для одного прання достатньо лише 80 г порошку. Гігієнічна чистота кожного прання забезпечується вже при 30˚С.

Гіпоалергенні засоби для прання «JELP» - це запорука сімейного щастя!

Сортування по:
Вид:
{{sortTitleSm.title}}
Фільтри

Показать еще 50 товаров

Показать еще 50 товаров

Першими дізнавайтеся про нові отримання
Підписатися на канал